Почетна страница > Коментари
Сви коментари
КОМЕНТАРИ
„Моје лично уверење и оно је поткрепљено информацијама, да је украјинска страна умешана у катастрофу ’боинга‘“
26.03.2019. год.Украјинска страна умешана је у рушење малезијског „боинга“ на лету МХ-17 изнад Донбаса у јулу 2014. године, изјавио је на конференцији за новинаре бивши официр Службе безбедности Украјине (СБУ) Василиј Прозоров.
„Моје лично уверење и оно је поткрепљено… информацијама, украјинска страна је умешана у катастрофу ’боинга‘“, рекао је он.
После пада авиона уследила је „феноменално брза реакција украјинске владе“. „Недвосмислено сам мислио да су председник Порошенко и његова прес-служба знали за то унапред“, истакао је Прозоров.
Осим тога, забринуло га је да „ваздушни простор......
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари