Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

Србија светски шампион у баскету!

12.06.2018. год.
Баскеташи Србије освојили су златну медаљу, четврту на пет одиграних светских првенстава. У финалу је Србија савладала Холандију 16:13, па су србски баскеташи још једном показали да су без премца у овом спорту. Екипа, коју чине Душан Домовић-Булут, Марко Савић, Дејан Мајсторовић и Стефан Стојачић, показала је највише на турниру на Филипинима, па је доминантно дошла до нове титуле. Савладали су на старту турнира екипу против које су се борили за злато - Холандију (21:17), потом Нови Зеланд (22:13), Румунију (21:12) и Киргистан......

Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com