BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Реми у Нишу : добра игра Врањанаца

01.03.2021. год.

Играчи КМФ Врање одиграли су свој меч 13. кола Прве футсал лиге против екипе КМФ Калча у Нишу, који је завршен нерешеним резултатом 2-2. Сигурном игром гости су стигли до предности у првом полувремену и водства од 2-0. У другом полувремену долази до пада у игри, што домаћини користе да прво смање заостатак на 2-1, а затим у самом финишу меча до изјаднечења.

“Треће гостовање, иста прица.

Постала је пракса да из сигурне игре и водства дозволимо противнику да се врати у игру и то је оно сто дефинитивно недостаје  овој екипи за неки већи домет. Сада следи репрезентативна пауза од две недеље, коју ћемо искористити и спремити се за заврсницу првенствене трке. Екипа ће за време паусе гостовати Зелезарецу из Скопља и тако се спремати за следећи меч који играмо против Економца из Крагујевца на свом терену” поручили су из клуба.