BitLab hosting
Početna stranica > Novosti

Vranjanci nadigrali Beograđane!

21.02.2021. god.

Igrači KMF Vranje zabeležili su ubedljivu pobedu protiv KMF Crvena zvezda sa 7:1!

Gosti su poveli već u 5. minutu golom Inajetovića, ispostaviće se na kraju da je to jedino što su uradili na meču. Od tog momenta na terenu je postojao samo jedan tim, ređao šanse i veoma brzo već u 11 minutu izjednačio na 1:1 pogotkom Alijia. Do poluvremena domaći tim je propustio priliku da iz kaznenog udarca zbog šetog faula povede, ali se Miloš Trajković iskupio za promašeni penal i postigao pogodak u 19. minutu za vodstvo domaćina 2-1.

Nastavak meča domaćini su odigrali bez greške. Predrag Nikolić je iskoristio penal, koji je dosuđen zbog igranja rukom i uvećao prednost domaćina na 3-1.
Ono što nije uradio u prvom, jeste u drugom poluvremenu - Trajković iz kaznenog udarca zbog šetog faula pogađa za vodstvo od 5-1. U samom finišu meča postignuta su još tri pogotka, svoj treći gol na meču postigao je Miloš Trajković, a ostala dva Nemanja Milosavljević.

“Bitno je bilo vratiti se nakon poraza u pobednički ritam.To se i desilo,jednostavno je u ovom momentu kvalitet na našoj strani. Gostima iz Beograda želimo sreću u nastavku prvenstva, a mi nastavljamo dalje. Već u sredu igramo osminu finala kupa Srbije,gostujemo ekipi Jastrepca iz Blaca.

"Ovogodišnji cilj kluba je napad na trofej kupa“ kažu u KMF Vranje.