Почетна страница > Коментари
Сви коментари
КОМЕНТАРИ
Захарова: Ако западне земље не престану да се мешају у унутрашње ствари Русије предузећемо оштре контрамере
16.02.2018. год.Москва има информације да западне земље покушавају да се мешају у унутрашње ствари Русије у контексту председничке кампање, изјавила портпарол руског Министарства спољних послова Марија Захарова.
„За разлику од оптужби које се не могу доказати о свемогућим руским хакерима и неком руском утицају на резултате избора у другим земљама, имамо конкретне доказе деструктивног мешања низа западних држава у наше унутрашње ствари у контексту председничке изборне кампање“, рекла је Захарова.
„Овакве активности треба да престану. Ако не престану, мораћемо да предузмемо оштре контрамере, укључујући......
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари