Почетна страница > Новости
Потпредседник Владе Републике Србије и министар унутрашњих послова Небојша Стефановић обишао је један од пунктова у Београду на којем полицијски службеници контролишу поштовање забране кретања.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Више хиљада полицајаца ангажовано на спровођењу мера Владе
12.04.2020. год.
Потпредседник Владе Републике Србије и министар унутрашњих послова Небојша Стефановић обишао је један од пунктова у Београду на којем полицијски службеници контролишу поштовање забране кретања.
Стефановић je полицијским службеницима исказао захвалност на огромном залагању које показују претходних недеља, при чему им је поделио и ланч пакете, који су донација појединих компанија.
Он је такође пренео захвалност Привредној комори Србије и компанијама које су на овај начин исказале солидарност и одговорност и показале да цене тежак посао припадника полиције, који брину о безбедности грађана и спровођењу донетих мера.
Стефановић је рекао да је више хиљада полицајаца на задацима широм Србије, чиме показују да су уз свој народ увек када је тешко.
Потпредседник Владе је поновио позив свим грађанима да поштују наложене мере јер на тај начин чувамо животе и утичемо на то да се смањи ширење коронавируса, како бисмо тренутну ситуацију превазишли са што мање последица.
- Извор
- Танјуг
- фото: srbija.gov.rs/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Председник Доналд Трамп тврди да су иранска нуклеарна постројења „потпуно и у потпуности уништена“
Амерички напад је „опустошио“ ирански нуклеарни програм, тврди секретар одбране Пит Хегсет
Бомбардовање Ирана је потпуно „другачије“ од претходних америчких ратова, тврди потпредседник
Украјински председник обећао је да ће „смањити“ војни потенцијал Москве новим ударима, што је поновио и његов начелник Генералштаба
Израелски премијер похвалио је америчког председника због „храбре одлуке“ да се укључи у израелску кампању бомбардовања Ирана
Француски лист Ле Монд идентификовао је стотине војника из 3. јуришне бригаде у Кијеву који јавно приказују неонацистичке симболе
Остале новости из рубрике »