BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Јереван: Непријатељ покушао да се прегрупише и преусмери снаге

Јереван: Непријатељ покушао да се прегрупише и преусмери снаге
02.10.2020. год.


Портпарол Министарства одбране Јерменије Шушан Степањан саопштила је о константној напетости на контакт линији у Карабаху.


„На карабашко-азербејџанској линији додира одржавана релативно константна напетост... У овом тренутку напето је у свим правцима линије додира... Оперативно-тактичка ситуација се није променила“, написала је Степањанова на Фејсбуку.

Према њеним речима, у неким областима настављено је дејство из из артиљеријског и другог оружја.

„Да би побољшао борбене формације, непријатељ је покушао да се прегрупише и преусмери снаге. Ова дејства су на време приметиле и пресекле јединице Армије одбране (Карабаха)“, истакла је она.


  • Извор
  • Танјуг
  • фото: © photolure / 1lurer.am/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Израелски премијер похвалио је америчког председника због „храбре одлуке“ да се укључи у израелску кампању бомбардовања Ирана


Француски лист Ле Монд идентификовао је стотине војника из 3. јуришне бригаде у Кијеву који јавно приказују неонацистичке симболе

Питање које јој је упућено и одговор Марије Захарове на данашњем редовном брифингу, одржаном у амбијенту Петербуршког међународног економског форума, указују да, с једне стране, САД не могу побећи...


Почео 17 циклус програма „Заједници заједно“


Skulptura 'Svi smo jedno' talentovane umetnice Jelene Borovčanin, delo koje je proisteklo iz najdubljeg unutrašnjeg impulsa umetnice, postala je deo postavke u prestižnoj galeriji Atelier Muranese u Veneciji.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА