BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Москва: Непријатељски кораци аустралијских владајућих кругова неће остати без адекватног одговора

Москва: Непријатељски кораци аустралијских владајућих кругова неће остати без адекватног одговора
01.04.2021. год.

Москва неће без адекватног одговора оставити санкције Аустралије против Русије, рекла је портпарол Министарства спољних послова Марија Захарова.


Претходно је Аустралија увела санкције против једног физичког лица и четири компаније из Русије повезане са изградњом и радом железничке деонице Кримског моста.

„Након повратка Крима у састав Руске Федерације 2014. године, званична Канбера, држећи се принципа озлоглашене `западне солидарности`, кренула је ка деградацији руско-аустралијских односа. Показујући очигледан недостатак независности у спољној политици и неспремност да објективно процени стање ствари на Криму, Аустралија подржава било какве антируске нападе Сједињених Држава и њихових сателита, ма колико смешно изгледали“, наводи се у саопштењу.

„Наравно, непријатељски кораци аустралијских владајућих кругова неће остати без адекватног одговора са наше стране“, нагласила је Захарова.


  • Извор
  • Танјуг
  • фото: © РИА Новости / Алексей Майшев/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Руске снаге су гађале непријатељске објекте у Кривом Рогу, Харкову, Виници, Измаилу, као и противваздушни систем у предграђу Одесе.


О везама украјинске службе безбедности са ЦИА

Наводно се испоручују артиљеријске гранате и ракете ГМЛРС након паузе коју је наложио Пентагон.


Географија Русије значи да ће њени суседи увек морати да гледају преко рамена

Стање на Краматорском правцу на крају дана, 2. јул 2025. године


Вишегодишња операција, како се наводи, није дала никакве доказе, а осумњичени двоструки агент је на крају напустио службу.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА