BitLab хостинг
Почетна страница > Новости

Руски и србски „панцири“ извели марш дужине 170 км

Руски и србски „панцири“ извели марш дужине 170 км
15.10.2021. год.

Јединице ПВО Русије и Србије, опремљене системима "Панцир С", извеле су марш дужине 170 километара ради промене положаја на полигону "Пасуљанске ливаде" у оквиру заједничке вежбе "Словенски штит 2021", саопштило је Министарство одбране Руске Федерације.


„По први пут, заједничке руско-српске посаде изводе интензивне операције маневрисања са распоређивањем наоружања и војне опреме на новом позиционом подручју“, наводи се у саопштењу.


Раније је руска ПВО батерија са системима "Панцир С" ваздушно-транспортним авионима пребачена у српску ваздухопловну базу "Батајница".



  • Извор
  • Танјуг
  • фото: © Министерство обороны Российской Федерации/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Руске снаге су гађале непријатељске објекте у Кривом Рогу, Харкову, Виници, Измаилу, као и противваздушни систем у предграђу Одесе.


О везама украјинске службе безбедности са ЦИА

Наводно се испоручују артиљеријске гранате и ракете ГМЛРС након паузе коју је наложио Пентагон.


Географија Русије значи да ће њени суседи увек морати да гледају преко рамена

Стање на Краматорском правцу на крају дана, 2. јул 2025. године


Вишегодишња операција, како се наводи, није дала никакве доказе, а осумњичени двоструки агент је на крају напустио службу.


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА