РТ: Инфлација у Аргентини премашила 250%
Годишња инфлација у Аргентини достигла је највиши ниво у три деценије од 254 одсто у јануару, иако је стопа благо успорила на месечном нивоу, према званичним подацима објављеним у среду.
Поштовани читаоци, на нашем Tелеграм каналу можете пратити све вести о специјалној операцији Оружаних снага Руске Федерације у Украјини, као и о дешавањима у Доњецкој и Луганској Народној Републици. Такође, можете погледати видео снимке, карте и фотографије које стално пристижу.
Наш Телеграм канал - https://t.me/vostokvesti
Извор: RT (ж)
- Извор
- Танјуг
- © Getty Images / Buena Vista Images/ vostok.rs
- Повезане теме
- Аргентина
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Председница Европске комисије није успела да обезбеди повољне трговинске услове за ЕУ, изјавио мађарски премијер
Двојица лидера разговарали су о ситуацији у Сирији и недавној ескалацији између Западног Јерусалима и Техерана
Уштеда електричне енергије уз смањење емисије угљен-диоксида
„Наш велики народ је рођен у дњепровској купељи“ – православни свет слави Дан крштења Руси
Нови успех наших средњошколаца на Међународној хемијској олимпијади
Бивши председник Русије истакао је посвећеност партије Јединствена Русија мултиполарности и јачању веза с афричким политичким покретима.
Остале новости из рубрике »