Uz parolu SMRT DRŽAVI - Ministar na čelu homoseksualaca
https://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/600x450/uploads/2010-10/22773.jpg
dok u pozadini pucaju glave srpskoj omladini pod snažnom rukom dekokratije onih koji su rušili i palili po Srbiji i tako došli na vlast. Sad ti isti nazivaju srpski narod fašistima, huliganima, ekstremistima ... Ovo je početak kraja najgoreg režima u istoriji Srbije.
Biljana Nikolić
A onda se Đilas rasplače zbog milion evra štete koju su huligani napravili u njegovom gradu. Onaj isti Đilas koji je u studenskim demostracijama koje su danima paralisale grad Beograd išao na razgovor kod tiranina Miloševića, ali se ne sećam da je dobio epitet "huligan" već jedan od vođa protesta. Umesto da se rasplače zbog ućešća u mnogo većoj prevari njegovih naprasno obogaćenih partijskih drugova (koji se vozikaju u bezbednijim i skupljim automobilima i sa brojnijim obezbeđenjemod Miloševića), u kojoj je osiromašeno stotine hiljada građana Srbije koji su "promakli" Miloševiću i sankcijama, i u kojoj su odrasli današnji petnaestogodišnji(ili nešto stariji) dečaci kojima ništa nije preostalo nego da svoje ogorčenje, nemoć i beznadežnost leče razbijanjem.
Kao što je Milošević svojim postupcima proizvodio one koji su ga huliganstvom oterali, to isto, samo bolje i brže radi današnja marionetska vlast oslanjajući se na svoje zapadne prijatelje - a jasne neprijatelje Srpske države i Srpskog naroda.
Pogledajte samo hronologiju kako su Delije, Grobari i ostale navijacke grupe kojima se deo vlasti nekada dicio postali gomila huligana.
Bez želje da veličam lik i delo gradonačelnika, ali je čovek blagovremeno upozorio I NAVEO sve što se i desilo. Poltronskoj vladi i pojedinim to je izgledalo nemoguće, a sada MI (građani) to treba da plaćamo. Sramota!!!
Videli smo da je od strane svih koji su u funkciji rasturača Srbije bilo poželjno i provocirano nasilje.
A videli smo i da je država reagovala pretnjama sa po 8 godina zatvora za izgrednike!
Rezultat je da je sada lakše manipulisati javnošću, glasačima, narodom...
Kao kada iskusni fudbaler verbalno isprovocira suparnika da bi ga ovaj pred sudijom napao i dobio crveni karton. Ostatak utakmice igra se sa igračem više (ili manje).
Ta zemlja koju predstavnja ta ambasadorka se u veinskom delu javnosti smatra neprijateljskom zemljom iz više razloga, prvo bombardovalje iz privatnih razloga i vojna intzervencija bez saglasnostu UN i otcepljenje autonomne pokrajuine Kosovo i Metohija kao i dalje razaranje teritorije i privrede Srbije.
Prema tome tzv. huligani su ponocsne malde patriote koje su izazvane, i ja ću se angažovati u njihovoj odbrani pred sudom sa tvrdljom da us bili IZAZVANIM neprijateljskim gestom stranih političara kao i KRŠELJEM OBIČAJA koji se tretiraju isto kao i kršenje zakona.
Parada je bila parada srama i besčašća, a demonstacije i junački otpor nenaoružanih mladih ljudi na nelegaloj primeni sile policije je demonstracija ponopsa i otpora.
Policija nema pravop da štiti opne koji krše OBIČAJE i koji imaju genocidne namere prema našem narodu.
Bravo! Ovo je suština svega što se danas desilo i što je isprovociralo narod.
Sad im dosovci prete uzasno dugim zatvorskim kaznama,kazu zaprecena kazna za izazivanje nasilja do 8 godina," kazne su duge ,pa ko voli ,nek izvoli"kaze ,gle cuda niko drugi do Homen,jedan od organizatora "Otporasa",cije su metode ,ako me secanje ne vara,bile vrlo slicne.
To se zove demokratija!!!
Da su bar petinu angazovane policije poslali na sever Kosova i Metohije i organizovali ovo,ja bih skinuo kapu i rekao:"U redu,u pravu ste.To je za nase dobro..."
Ali ovako jasno je da oni rade samo kontra i naopako od onoga sto treba.
Dole ovakva vlada!Sto pre to bolje!
Pocnimo bas sa policijom - ona je gurnuta u jednu besmislenu akciju, gde su postojali veliki izgledi da ce doci u sukob sa narodom. Kad vidite kako npr. citaoci B92 gotovo placu sto policija nije upotrebila oruzje - jasno je da je policija uglavnom bila suzdzrana. O tome govori i cinjenica da su mnogo vise povreda imali policajci nego demonstranti. Dakle, policajci ne zele sukob, oni su i danas pokazali da su - cak i uz onakvog ministra kakav je Dacic - pre deo tog naroda! Uz njih, i neocekivano, "prolaznu" ocenu zasluzuje i Dragan Djilas, koji otvoreno kaze da se znalo da ce do ovoga doci - dakle, krivci su oni koji su to Beogradu i Srbiji ipak nametnuli!
Ne, nasilni demonstranti nikako ne mogu zasluziti ni simpatije, ni pozitivnu ocenu, koliko god nam ne bila po volji ova vlast! Kao sto ne mogu takvu ocenu zasluziti ni homoseksualci, koji usred opsadnog stanja idu na - zurku!? Bila je to uistinu - krvava zurka!
Klerofašizam je povezanost ili organizovanje fašističke ideologije (krajnje desnice) od strane crkvene jerarhije. Kod nas se vezuje isključivo za SPC, nikako za islamsku i druge verske organizacije.
Ovde jeste klerovasizam na delu, ali ne onaj koji se promovise zapadnim parama koji se ulazu u "domace" NVO i "domace" medije a la B92. Imperijalisticki klerofasizam na delu u Srbiji je spoj AMERICKOG imperijalizma i AMERICKIH protestansko-evangeklistickih sekti koje promovisu utilitasrizam (u "moralu") i (globalni) kapitalizam koji usput jedu male, nezasticene (jer nemaju SVOJU vlast) narode.
Sta je granica necijih prava? Na koliko parada godisnje imaju pravo homosexualci?
I kako nazvati insistiranje bilo koga pa i manjine na ostvarivanju nekog svog ipak ne krucijalnog prava na paradiranje po bilo koju cenu pa i po cenu eventualnih gubitaka zivota drugoga?
Da li je razumno ocekivati da oni koji su po pitanju gej populacije ili gej parade bili indiferentni zbvog ovakvog tvrdoglavog insistiranja na odrzavanju parade po cenu blokade Beograda, po cenu zaustavljanja normalnog zivota u milionskom gradu zarad ostvarivanja nekog sporednog prava dvestotinak ljudi i po cenu krvoprolica drugih za njihovo pravo, dakle da li je razumno ocekivati da do sada indiferentni budu protiv odrzavanja parade?
Naravno, organizatori paradiranja ne moraju da vode racuna o tome kakav ce neko odnos prema njima imati ali onda gube moralno pravo da trabunjaju da se po odnosu prema njima meri demokraticnost.
Ako neko po svaku cenu insistira na svom pravu i to pravo ostvari a cenu plate drugi, onda on gubi svaki autoritet da kritikuje drzavu jer je on zapravo povlascen posto cenu ostvarivanja njegovog prava placaju drugi.
je birao da ga više uopšte ne poznaje. Prosječan
gradjanin u Republici Srpskoj, kamo li u Srbiji,
znao je da ovakav skup u Beogradu ne može proći bez
nereda. Pametni i dobronamjerni su na to upozoravali, molili da se Parada (koji crni ponos!)
otkaže. Uzalud! Mora biti da je Brisel tražio
održavanje Parade kao jedan od uslova za ulazak u EU. Rečeno, učinjeno. Da poznaju vlastiti narod,
znali bi da ga je 5000 policajaca, helikopteri,
kamere, prijetnje, samo dodatno isprovociralo. Bilo
je tu i stvarnih huligana, koji su, kao i u vrijeme
mitinga "Kosovo je Srbija", našli idealnu priliku
za rušenje i kradju. Na kraju, vlast je sama sebi
dala klasičan autogol. Brisel je dobio sliku koju
je i očekivao, novi argument protiv članstva Srbije
u EU. Što ne mora biti loše.
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Novi kanal će pomoći u rešavanju incidenata u strateškom plovnom putu, usred protivrečnih uputstava za brodovlasnike....
Zemlja je očuvala svoju ekonomsku nezavisnost uprkos nepovoljnim spoljnim uslovima, izjavio je ministar finansija Anton Siluanov na PMEF-u....
Odluka je zasnovana na činjenici da tužba Centralne banke Rusije protiv Juroklir banke nije priznata po pravu EU i Juroklir „ne priznaje nadležnost suda“...
Abu Dabi ima „suvereno” pravo da donosi takve odluke, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov....
Taj potez UAE predstavlja značajan udarac za globalnu organizaciju velikih proizvođača nafte....
Kijev je od januara obustavio isporuke ruske sirove nafte, što je izazvalo spor sa članicama EU, Mađarskom i Slovačkom...
Ostale novosti iz rubrike »







.jpg)








