Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
"Dan lažova" ispred RTCG
02.04.2012. god.
Iz Budve na "protest"
Da ostaje vjeran svojim ranijim tvrdnjama i da je uvjek među prvima kad se iskazuje protest protiv neistine, i ovaj put je dokazao Drago Cicmil (57), koji je i pored lošeg vremena došao iz Budve u Glavni grad da protestuje pred TVCG.
neuspjeli protest
"Dan lažova" ispred RTCG obilježilo nekoliko građana
Uvecaj!
"Demonstranti" ulaze u kafe RTCG (Foto: Vlado Otašević)
Grupa građana, organizovanih preko Fejsbuka, planirala je da 1. aprila-dan šala i lažova obilježi protestom ispred Radiotelevizije Crne Gore (RTCG), međutim kiša i jak sjeverni vjetar doprinijeli su da na protest oko 11 časova dođe ljudi koliko bi se moglo prebrojati na prstima jedne ruke.
Iako je preko 130 ljudi 26. marta potvrdilo dolazak u grupi "1 .april dan lažova njihov praznik”, to se nije dogodilo.

Aco Tabaš koji je došao pred zgradu TVCG smatra da trenutno građani percipiraju da je važnije ne skvasiti se pola sata, sat i biti na kiši, nego problem pristrasnog izvještavanja u Crnoj Gori.
“Ovo je trebao biti protest bez konkretnog organizatora. Protest protiv pristrasnog izvještavanja u Crnoj Gori. Radio i TVCG su javni servisi, koje plaćaju građani Crne Gore. Zašto danas nema onoliko ljudi koliko je bilo najavljeno, pa najviše zbog toga što je građanska svijest u Crnoj Gori takva kakva jeste. Nama je dovoljna kiša da prosto poremetimo svoje planove, I stvari koje su bitnije od toga da li ćemo danas biti mokri, pola sata ili sat”, kazao je Tabaš. On je dodao da je i pored toga i dalje optimista.
“Sreće je da Crna Gora nije ostrvo na Tihom okeanu, tako da se moramo nadati da će biti bolje”, zaključio je Tabaš.
Iz Budve na "protest"
Da ostaje vjeran svojim ranijim tvrdnjama i da je uvjek među prvima kad se iskazuje protest protiv neistine, i ovaj put je dokazao Drago Cicmil (57), koji je i pored lošeg vremena došao iz Budve u Glavni grad da protestuje pred TVCG.
“Htio sam da se spalim pred skupštinom jer mi je više dojadio ovaj život. Neka je srećan praznik lažovima iz naše policije, i svim medijima koji slušaju i pišu šta policija kaže a ne istinu. Srećan praznik posebno Pobjedi ili “Podjebi” kako je ja zovem. Desetak puta su me hapsili, I kazali da sam lud I da sam smješten na neuropsihijatriju, pa kad su me doveli kod doktora čovjek je zinuo. Oko 110 puta sam dao krv u ovoj Crnoj Gori, I tako mi sada zahvaljuju”, kazao je Cicmil.
On se pita kako će sada njegovi “sinovi da daju krv u ovoj zemlji lažova”.
Uvecaj!
"Demonstranti" ulaze u kafe RTCG (Foto: Vlado Otašević)
Grupa građana, organizovanih preko Fejsbuka, planirala je da 1. aprila-dan šala i lažova obilježi protestom ispred Radiotelevizije Crne Gore (RTCG), međutim kiša i jak sjeverni vjetar doprinijeli su da na protest oko 11 časova dođe ljudi koliko bi se moglo prebrojati na prstima jedne ruke.
Iako je preko 130 ljudi 26. marta potvrdilo dolazak u grupi "1 .april dan lažova njihov praznik”, to se nije dogodilo.
Aco Tabaš koji je došao pred zgradu TVCG smatra da trenutno građani percipiraju da je važnije ne skvasiti se pola sata, sat i biti na kiši, nego problem pristrasnog izvještavanja u Crnoj Gori.
“Ovo je trebao biti protest bez konkretnog organizatora. Protest protiv pristrasnog izvještavanja u Crnoj Gori. Radio i TVCG su javni servisi, koje plaćaju građani Crne Gore. Zašto danas nema onoliko ljudi koliko je bilo najavljeno, pa najviše zbog toga što je građanska svijest u Crnoj Gori takva kakva jeste. Nama je dovoljna kiša da prosto poremetimo svoje planove, I stvari koje su bitnije od toga da li ćemo danas biti mokri, pola sata ili sat”, kazao je Tabaš. On je dodao da je i pored toga i dalje optimista.
“Sreće je da Crna Gora nije ostrvo na Tihom okeanu, tako da se moramo nadati da će biti bolje”, zaključio je Tabaš.
Iz Budve na "protest"
Da ostaje vjeran svojim ranijim tvrdnjama i da je uvjek među prvima kad se iskazuje protest protiv neistine, i ovaj put je dokazao Drago Cicmil (57), koji je i pored lošeg vremena došao iz Budve u Glavni grad da protestuje pred TVCG.
“Htio sam da se spalim pred skupštinom jer mi je više dojadio ovaj život. Neka je srećan praznik lažovima iz naše policije, i svim medijima koji slušaju i pišu šta policija kaže a ne istinu. Srećan praznik posebno Pobjedi ili “Podjebi” kako je ja zovem. Desetak puta su me hapsili, I kazali da sam lud I da sam smješten na neuropsihijatriju, pa kad su me doveli kod doktora čovjek je zinuo. Oko 110 puta sam dao krv u ovoj Crnoj Gori, I tako mi sada zahvaljuju”, kazao je Cicmil.
On se pita kako će sada njegovi “sinovi da daju krv u ovoj zemlji lažova”.
- Izvor
- - Vijesti.me
- Povezane teme
- Drago Cicmil
- Lažovska televizija. Policija lažova
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Zemlja je očuvala svoju ekonomsku nezavisnost uprkos nepovoljnim spoljnim uslovima, izjavio je ministar finansija Anton Siluanov na PMEF-u....
Odluka je zasnovana na činjenici da tužba Centralne banke Rusije protiv Juroklir banke nije priznata po pravu EU i Juroklir „ne priznaje nadležnost suda“...
Abu Dabi ima „suvereno” pravo da donosi takve odluke, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov....
Taj potez UAE predstavlja značajan udarac za globalnu organizaciju velikih proizvođača nafte....
Kijev je od januara obustavio isporuke ruske sirove nafte, što je izazvalo spor sa članicama EU, Mađarskom i Slovačkom...
Ogromna sredstva namenjena vojnom jačanju povećavaju rizik od korupcije, upozorava prvi čovek OLAF-a...
Ostale novosti iz rubrike »






.jpg)









