Početna stranica > Novosti
Slavica Jovanović

Reagovanje Povodom zloupotrebe književnosti u ratno huškačke svrhe ! U Srebrenici nije bilo genocida ! Pogledajte samo Ćele -Kulu u koju je uzidano hiljadu srbskih glava i onda recite koja je religija genocidna Srbi su miroljubivi

Reagovanje Povodom zloupotrebe književnosti u ratno huškačke svrhe ! U Srebrenici nije bilo genocida ! Pogledajte  samo  Ćele -Kulu  u koju je uzidano  hiljadu  srbskih  glava i onda recite  koja je religija genocidna  Srbi su miroljubivi
03.07.2015. god.

 

Reagovanje  Povodom zloupotrebe književnosti u ratno huškačke svrhe ! U Srebrenici nije bilo genocida!

Pogledajte samo Ćele - Kulu u koju je uzidano hiljadu srbskih glava i onda recite koja je religija genocidna ? I  ko su džihadisti . Srbi su miroljubivi i nisu " sveti ratnici " ,  ni teroristi

Kada je 22. 06. 2015. godine u Konkursima Regiona objavljen ratnohuškački  književni konkurs Genocid u Srebrenici , odmah sam odreagovala i uputila protestno pismo inicijatorima istog , ali i redakcijama gde je objavljen . Raduje me što su odreagovali i Srbski studenti , više od njih 1300 potpisalo je peticiju da se ne slaže sa Genocidom u Srebrenici jer ga nije bilo i jer su u Srebrenici zapravo masakrirani Srbi . I ko još  sluša šta pričaju strani plaćenici Vuk Drašković "najpoznatija žena u crnom ", Nataša Kandić (mnogo poznatija po šamaranju bespomoćnih penzionera ), Sonja Biserko , Čedomir Jovanović  (bio koalicioni partner Draskoviću u Preokretu ) , " Žene u Crnom " muškarci zarobljeni u ženskom telu i "međusobne lizačice ", pa to je sve za starački dom .  Znate li vi šta je  hiljadu trista glasova srbske omladine , a šta  tek na nekoliko prstiju jedne ruke izbrojane " staračkih  blebetanja " . Jer Vuka Draškovića  nikad niko nije ozbiljno shvatao , čak ni  njegova rođena  žena Milogorka Danica . A što se tiče "žena u crnom" , one odavno se klanjaju u Srebrenici i jasno je što su ove pljuvačice i Srbomrziteljke , dušmanke Srba toliko na strani svoje muslimanske braće . Poslovica kaže  : Beži ko od Turskog groblja , dakle sve druge veroispovesti ignorišu tursko groblje , ne predaju mu značaj . Samom turskog groblju , ni sami Muslimani ne pridaju značak . Sve ovo ukazuje da " žene u crnom "  nikako nisu Srbkinje , već zapravo Muslimanke i da Srbiju mrze iz verskih pobuda . A zna se da su pojedini Muslimani ekstremni , zapravo da najviše terorista ima među islamistima i džihadistima ....

11401176_1649185778634287_9179286047418398747_n (1).jpg

Podsećanje na tekst koji sam uputila  Konkursima Regiona , časopisu Avlija i Inicijatorima ovog sramnog konkursa od 22. 06.2015 godine .

ZLOUPOTREBLJAVATE KNJIŽEVNI KONKURS U RATNO HUŠKAČKE SVRHE A ZABORAVLJATE DA SU I SRBI I TO NA HILJADE SRBA BILE ŽRTVE MUSLIMANA U KRAVICI BRATUNCU I SREBRENICI  ITD OD STRANE RATNOG ZLOCINCA ORIĆA I NJEMU  SLIČNIH . GENOCIDA U SREBRENICI NIJE BILO SEM U VAŠOJ GLAVI ALI JE BILO DECENIJAMA I VEKOVIMA GENOCIDA NAD SRBIMA!


ZLOUPOTREBA KNJIŽEVNOSTI U RATNO HUŠKACKE SVRHE UPUĆUJEM PROTESTNU NOTU POVODOM NAZIVA OBJAVLJENOG KONKURSA U KONKURSIMA REGIONA


ZLOUPOTREBA KNJIŽEVNOSTI U RATNO HUŠKAČKE SVRHE UOPŠTE NIJE BEZAZLENA I  NAZIV OVOG KONKURSA JE ČISTA PREVARA I ZLOUPOTREBA!!! MANIPULACIJA NAIVNIMA



Kao Srpkinja protivim se i upućujem protestnu notu povodom naziva ovog sramnog konkursa, o navodno nekakvom Genocidu u Srebrenici , koji negira cela planeta cak i pojedini Muslimani koji tvrde da su se međusobno sami ubijaki da bi optužili Srbe, da su dve decenije dovlačeni leševi sa drugih lokaliteta da među sahranjenima ima čak i Srba koji su prikazani kao Muslimani . U pitanju je velika zabluda i velika klopka i igra Zapada . Da je taj naslov "Sećanje na žrtve rata" i slično to bih razumela, ovako kao Srpkinja negodujem i upućujem protest jer je na hiljade i hiljade Srba ubijeno od strane Muslimana ali svet preko toga prećutno prelazi. Šta je sa Srbima pobijenim u Kravici, Bratuncu;  izmasakriranim u Srebrenici  itd od strane zlikovca Nasera Orića?! Sa nazivom ovog konkursa samo raspirujete i produbljujete mržnju među narodima jer tu paklenu reč  GENOCID  priznaju samo Muslimani jer im tako odgovara i jer su tako plaćeni od Zapada. A  šta je sa srbskim žrtvama , zar onda i nad Srbima nije pocinjen GENOCID . Ovo je bruka, sramota i farsa u režiji Amerike i njenih marioneta . Niko nikom ne brani da se seća svojih žrtvava ali ne može da okarakteriše drugi narod kao GENOCIDAN, jer to nije i jer su Srbi takođe bili decenijama i vekovima žrtve ratova , baš  od strane tih Srba a danas Muslimana, koji su u neka stara vremena primili Islamsku veru. Ovaj naziv degradira i Konkurse Regiona i časopisa Avlija  i svakog ko stane imenom i prezimenom iza te vrlo opasne reci GENOCID . Jer Genocida u Srebrenici nije bilo a i sama brojka navodnih žrtava je preuveličana. U pitanju je velika nameštaljka, velika zabluda i nije u redu da književnost mešate sa ratnim poljima , jer se onda vidi čiji ste igrači . Bez namere da ikog uvredim ali sa dobronamernom sugestijom da se iz naziva konkursa izbriše reč  GENOCID  jer  genocida nije bilo i jer ne treba prodati obraz i dušu za tih pišljivih 200 evra koliki je nagradni fond . A šta onda sa suzama srbskih majki, šta sa crnim maramama i kolonama proteranih i pobijenih Srba ?! Promenite naziv konkursa jer vređa svako iole svesno  ljudsko biće.  Sve drugo je zloupotreba književnosti u političke svrhe i za potrebe Zapada i ostalih ratnih huškača . Nemoguće da se čuje jauk majki Srebrenice a ne čuje jauk majki Srpkinja iz Kravice , Bratunca, Srebrenice  itd , čije su porodice zverski ubijene  od strane zločinca Nasera Orića i njemu sličnih . Ne zloupotrebljavajte književnost u ime ratnih huškača , ratnih profitera i onih koji od planete prave ratno požarište . GENOCIDA NIJE BILO!  A žrtava je bilo sa obe strane . Ne dovodite javnost u zabludu.

Slavica Jovanović  novinar i književnik  

majka-iz-fakovica.jpg

Jauk Srbskih majki za ubijenim sinovima  

11403386_905304269530008_218152494300157337_n (5).jpg

11252455_10153082170809608_4834811310758638524_n.jpg  11168097_1439256573039726_2611832083511509342_n.jpg

Zloupotreba književnosti u ratno huškačke svrhe , laž , obmana , podvala  stoleća

      Odgovor redakcije časopisa "  Avlija "


Poštovana Slavice,

U redakciji nemamo internet vezu skoro dva mjeseca i od tada nemamo mogućnosti da redovno objavljujemo nove članke.

Konkurs Bošnjačkog nacionalnog vijeća dijaspore iz Luksemburga smo objavili sa druge adrese i prenijeli smo doslovno tekst sa sajta Diwan magazin.

Žiri konkursa je sastavljen od ozbiljnih ljudi, poznatih i priznatih književnika i neće vjerujemo dozvoliti politizaciju konkursa.

Nijesmo otvarali ovu adresu nekoliko dana te Vam nijesmo odmah odgovoril na mejl.


Pozdrav iz Rožaja,

Redakcija časopisa za kulturu, književnost i društvene teme ,,Avlija''

1656137_697064263648199_435748834_n.jpg

    Odgovor redakciji lista Avlija

Već samim nazivom Genocid u Srebrenici vidi se da se radi i politici i obmanjivanju javnosti Manipulacijama Zapada . I nad Srbima je počinjen Genocid  nebrojeno puta  i to  od onih koji su nekad bili Srbi , a danas su Muslimani , jer su prihvatili Islam i ne priznaju svoje srbske korene . Ima izreka koja kaže : - Uvek gori Poturica od Turčina . Uz takve" ozbiljne književnike "kako Vi kažete sadašnjost  čovečanstva je bez budućnosti . To je pozivanje na versku i svaku drugu mržnju , umesto da se zakopaju ratne sekire i da dojučerašnja braća po krvi , jer ipak su srbski pradedovi , Muslimanima iz Bosne očevi . Zar zbog prekookeanaca da jedni drugima oči vadimo i da se opet koljemo međusobno zbog toga što je neko primio šaku dolara i sad odrađuje prljave poslove  za svog Gazdu sa Zapada . A na Istoku se Sunce rađa zar ne !? Zbog čega ugledni književnici ne pozivaju na mir  i ne raspisuju takve književne konkurse . Ovo je zaista obmana, zabluda i dezinformacija i to od onih koji seju mržnju po svetu, bombe i ratove, prosipaju krv vaše i naše dece . Mi ginemo , ginu i vaša i naša deca i ginuće i naši praunuci ubijajući se međusobno . Dok će oni koji povlače konce. I i dovlače nam naoružanje da se bolje istrebimo međusobno , smejati se našim ispranim mozgovima . Kako to da su navodni Genocid koga nije bilo , koji je smišljen u američkim laboratorijama smrti da su počinili Srbi, kad Genocida nije bilo , kad i vrapci na grani znaju da su ha hiljade leševa dovlačeni u tajnosti sa drugih lokacija da bi se optužili Srbi . Takve neistine i gnusne laži ni pas  sa maslom ne bi pojeo . Odkud to da je kod  Islamista rat sveti ? To znači da Muslimani žive da bi ratovali i da su kamikaze , jer se kao jedan od mogućih izmišljenih scenarija upravo i taj da je Srebrenici zapravo , počinjeno kolektivno samoubistvo a izmasakrirani Srbi . A to rade vehabije i ekstremi . Srbi su miroljubiv narod i samo  kad su bili napadnuti su odgovarali, braneći svoja ognjišta na svom kućnom  pragu Ne razumem zašto ti  isti ne prozivaju krvoloka i ratnog zločinca Nasera Orića i mnoge druge krvopije  . Srbi žive za Mir i za njih je Sveti Mir , zato se i pozdravljaju sa Mir Božiji - Hristos se rodi  i nemaju Džihad - Sveti rat , ni kamikaze , ni bombaše samoubice , ni teroriste . Bolje je tim Muslimanima "uglednim književnicima" da se vrate svojim korenima , jer već kao što rekoh ipak su Srbi  očevi mnogih Muslimanskih pradedova . Zar nije lepše da jedni drugima idemo na slavu , da  Vas  Srbi na svojoj Krsnoj Slavi Domaćinski dočekaju , a Slava je nešto najsvetije kod Srba , za bogatom trpezom , gde će se Muslimani prisetiti  svojih pradedova kojih su se odrekli i prodali veru za večeru . Da lepo sa Srbima nazdrave srbskom šljivovicom i ugoste našim specijalitetima  i dođu  svi oni koji tvrde da se  u  Srebrenici  desio Genocid  na vruću prasetinu , da se bratski izljube sa Srbima svojom braćom po krvi ,  jer već navodim po treći put  Srbi su  mnogim Muslimanima iz BiH očevi . Jedino što je kod Srba običaj da se pre slavskog ručka tri puta prekrsti i  Bogu se pomoli .

Ako su ti književnici ozbiljni ljudi , zašto se tako neozbiljno ponašaju prema tako jezivoj i PREOZBILJNOJ reči Genocid ? Kako to da su Miroljubivi Srbi Genocidni , a Muslimani najčešće džihadisti , kojima je rat sveti i koji  su spremni da pod kola gurnu i rođeno dete  i u provaliju povedu i svoje potomstvo , jer su im isprani mozgovi . Nemoguće da se čuje samo jauk Muslimanki, a ne čuje jauk Srpkinja . Ali ako je već tako, predlažem svetskoj javnosti sledeći projekat . Preskup , potrajaće godinama ali će dokazati kakvu ste bezobzirnu i podlu laž izgovorili . Ništa lakše,. prikupiti spiskove ubijenih i nestalih sa obe strane i putem DNK  ustanoviti ko je ko i ko je čiji . I ko je zapravo sahranjen u tim grobovima . Sistemom , eliminacije odbaciti iz te naduvane brojke sve one zemne ostatke , koji se ne poklapaju sa najbližim srodnicima žrtava i taj naduvani broj će da pukne ko naduvani balon .  Ko trudnici vodenjak , koja će na svet doneto .mrtvorođenče Jer laž nije dugog  veka i  onaj ko je posejao takvu će je i požnjeti .Odut i objašnjenje i pitanje za svetsku javnost , kako to da su se Muslimani setili Srebrenice gotovo dve decenije posle? Kako to da nisu odmah odreagovali . Kako to da reaguju tek poslednjih godina ? Znači li to da su čekali da prođe vremenski interval gde bi znatno zemni ostaci ubijenih  i nestali da se ne bi dokazala istina . Srebrenica je prevara  stoleća ! U režiji Amerike .  Srbi koji imaju jednog Teslu genija  nisu ovce , da stoje  dok ih jedan drugi Genocidan narod naziva imenom koji pripada njima, ne Srbima . Jer sve njihove reakcije , ukazuju da je u pitanju neistina i da nekom dobro gori pod nogama, jer nije za Zapad odradio dobijene dolare . I kakva je zabluda u pitanju !  Najbolje je tim "ozbiljnim književnicima "da dobro operu sada već opoganjena usta poganom rečju GENOCID !  Mogu prati dupeta do mile volje i klanjati , ako su im određeni organi  zamenili uloge . Pa im dupe spreda , a usta pozadi . Genocid je krvava reč i  onaj ko je izgovorio može da koristi sve  osvezivače daha sveta, kad izgovorena laž zaudara na lešinu , trulež i Truli i Divlji Zapad . A i jasno je ko dan je, da bi  miroljubivi i mirni Srbi bili bi vlasnici pola planete da je nasilnici , osvajači  i da jurišaju u osvajačke pohode . Takvim podvalama i nameštaljkama oteli su Srbima i Kosovo , oni koji nas  zaprašuju osiromašenim uranijumom i kemtrejlsima ko komarce . Da je Srbija takva kakvom je jedna ratnička nacija naziva u nekoj svojoj opakoj zluradosti i nameri  njena bi teritorija bila mnogo veća . A Srbija je mala i dostojanstvena zemlja i nije podmukla i ne prodaje svoje poreklo, svoje običaje , svoj čast i obraz za dolare , kao što sada učiniše oni koji su pre određenog vremenskog intervala bili Srbi . A ovi krojači Novog Svetskog Poretka , koji se bore za energente i interese trgujući ljudskim životima i hemijskim i biološkim naoružanjem , kad se već navodno brinu zbog prenaseljenosti planete , što se ne zapitaju da li odgovor treba da traže u prirodnim nelogičnostima . Srbi imaju samo jednu ženu i verni su jedni supružnici  . Muslimani imaju i po više žena i na desetine dece . To je nelogičnost . To je kao da stotine ljudi stoji ispred jedne jabuke koja je prerodila ali plodove  iste tek po jednu dobije svako , a poneko ni jednu , ali zato bi Musliman da prigrabi sve , ne obazirući se na .gladne  To je halapljivost koja dolazi glave . Kako to da Hrišćani i drugi imaju samo jednu ženu , a Musliman deset žena i na desetine dece , koju kasnije šalju u rat . Kako sad ne sumnjati  u  kolektivno samoubistvo Muslimana  kamikaza- samoubica , jer su im i vođe bile ekstremne , koje su po jednoj verziji sami sebe ubijali  da bi optužili Srbe u Srebrenici ,a kasnije  su svetski zvaničnici proglasili za navodni Genocid i to upravo oni koji su Crncima palili kuće , sa belim kapuljačama na glavi i istrebili Indijance . A  i jedna od  Božjih zapovesti glasi : Ne svedoči lažno na bližnjega svoga  ! Mnogo je logičnije da se narodi Evrope uzdignu i kažu stop tiraniji Zapada .  Na poljima  smrti ginu i vaša i naša deca , a oni profitiraju, ti ratni huškači, ti trgovci ljudskim organima , oružjem , drogom , ljudskim organima , tuđim teritorijama . Još jednom tvrdim Genocida nije bilo , kao što tvrdi gotovo cela planeta i negira isti , osim  Muslimana kojima takva istina odgovara Zaista je vreme da se kaže stop terorizmu , a ovo što sada Muslimani pokušavaju, skrivajući svoje u  srbskoj krvi o lakata umočene ruke , da bi prikrili sopstvena nedela je ne samo terorizam , već zversko silovanje miroljubive  Srbije od strane raznih huškača i razjarenih zveri .  Od istih onih  koji su još juče  od dečijih kostiju pravili češljeve , a od lobanja abažure za lampe . Od istih onih koji u Srbiji kod Niša napravili  Ćele - Kulu sazidanu od ljudskih glava , srbskih glava . Uzgred i ti monstrumi bili su Islamisti , slučajno li , ili kao potvrda koji su to narodizapravo  genocidni .Kako to tako krvoločni  Srbi te im glave Turci  uzidaše u Ćele- Kulu i ko je sad ovde  GENOCIDAN ?! Muslimani ili Srbi , prosudite sami . A da ne spominjem pobijene Srbe u Kravici i Bratuncu od tih istih Muslimana , ridanice i suze kukavne majke Srpkinje , čije su sinove i kćeri ubijali . A što se tiče tih "ozbiljnih književnika " imamo mi Vuka Draškovića , pardon imate Vi Vuka Draškovića i žene u crnom ( pojašnjenje to su muškarci zarobljeni u ženskom telu , zadojeni mržnjom prema Srbima , koji su profesionalne srebreničke natikače , pardon narikače , a kad im duboka  grlo prepune stidnih  dlaka  Trulog  Zapada koji ih baš dobro podmazuje , popravljajući  udarcem  i njihove glasne žice i svoje spermograme )  U prevodu to su živčane muškobanjaste žene nedojebenice , " Međusobne  lizačice "  i lezbejke , koje da ih ne bi hapsili zbog uličarenja i histerije ,  glume da se ne bave najstarijim zanatom prostitucijom za američke dolarćiće , glume srebreničke guslarke u nadi da će uloviti ponekog mušteriju , ali od tih strašila za ptice i strašilo za i se  toliko uplašilo da bi se valjalo od smeha , ovim  dobro pijanim a  ponekad kažu i upišanim ženama . A  što se tiče njihovog mentora Draškovića , e  kad je on u pitanju  on je poreklom Musliman .  A koliko je ozbiljan verovatno kao i ti raspisivači tog književnog konkursa , jer Vuka Draškovića Muslimana , koga samo njegove kolege i braća Muslimani smatraju za ozbiljnog , jer u Srbiji odavno javno mnjenje tvrdi da je Drašković ozbiljno zreo za ludnicu , jer  nije svestan šta govori  i verovatno je na nekim teškim  drogama, ali to nek proveravaju nadležni . Dakle mi Draškovića ne uzimamo odavno za ozbiljnog , čak ni za dvorsku ludu , jer je čovek zahvaljujući biološkom satu , ozbiljno oboleo od amnezije,  zapravo staračkog ludila ..Ali da ne dužim .

Redakciji novina Avlija se zahvaljujem na odgovoru i na informacijama koje su mi poslali .  Jer ovaj moj odgovor i reagovanje, nije ništa lično  što već iz dosadašnje obostrane saradnje znate . Ali znate i izreku  poštuj da bi te poštovali , ne širi versku mržnju i ne raspiruj ratna požarišta .

Sve naftne platforme sveta ne vrede  koliko osmeh u oku novorođenčeta . A vi sad birajte prvi plač deteta ili jauk  i smrt . Koje šalju zajedno sa svojim krvavim novčanicama Svetski Mrtvozornici , kupujući prodane ljudske duše, kojima verujem Vi iz  redakcije Avlija , niti niti ste pripadali, niti ćete pripadati . Nek pobedi razum , a ne oni koji pred naša  porodilišta šalju mrtvačka kola . Njih baš briga , oni su prekookeanci , oni neće ginuti , niti jedni drugim oči vaditi , kojima će puniti korpe i hvaliti se prijateljima, kako su  to ljudske oči - dečije oči .  A bilo je i takvih primera iz istorije . Nedostojnih i životinje a kamoli čoveka . I dalje insistiram na promeni naslova konkursa . Jer ovo je besramna laž , koju smesta moraju i ti "ozbiljni književnici " negirati i dokazati da im u dekolte i donje rublje , nisu krvavim rukama trpani dolari kojima pojedinim plaćenim dušama ispiraju mozak . GENOCIDA U  SREBRENICI NIJE BILO ! A sad ako oni imaju  zakržljale moždane vijuge , to je njima, jako  jako teško  objasniti . Završavam porukom , ne zloupotrebljavajte književnost u  ratno huškačke svrhe . Oplakuju i Srbske majke svoje najrođenije , ne samo Muslimanke .

U očekivanju da takav konkurs bude izbrisan ili da mu naziv bude promenjen . Što je previše, previše je . Oplakuju i srbske majke na hiljade najrođenijih i srbsku siročad koju stradaše od muslimanske ruke . Ruke poturice .

Slavica Jovanović novinar i književnik


U  "Konkursima regiona"  ispod objavljenog konkursa Genocid u Srebrenici bilo je i komentara - provokacija i istih takvih odgovora ,  te je redakcija prestala sa objavljivanjem istih zbog međusobnih vređanja itd ...:

A što se komentator Mirko T. ne potpisa punim imenom i prezimenom ?N ajverovatnije je u pitanju Musliman koji se predstavlja kao Srbin . Genocida nije bilo a ti Mirko , ili kako se već  zoveš  svoje srbovanje okači mačku o rep i drži se teme . Genocida nije bilo ! A ti što sumnjaš u svoje biološko poreklo, pa nemaš  ni prezimena........., nemaš  pravo nikom da kažeš  da je preterao, jer su Muslimani ti koji su preterali , jer su Muslimani ti koji su od Srba pravili Ćele- Kulu , od srbskih glava i očigledno nikad nisi čuo za istoriju, uciteljicu života . Sad što je tvoja draga mamica poslužila kao strunjača, pa ti sad ne znaš  ko ti je otac, što se vidi jer niko nije hteo da ti da prezime i što je tvoja mati dobrovoljno sarađivala sa suprotnim polom, nemaš  pravo za Srbe da kazeš  da su Genocidni , jer su Srbi žrtve vekovima .  I decu su tek rođenu srbsku ubijali . O čemu ti pričaš  osobo bez prezimena, jer niko nije hteo da ti ga da . Stani kukavice sa imenom i prezimenom iza svog stava, a nemoj se kukavički kriti iza srbskog imena, kad to nisi . Srbi u svojim redovima nemaju takvih izroda.  A sto se tiče "Konkursa Regiona" , nemam ja nista protiv njih , čak i sarađujemo , ali imam protiv zloupotreba . A ovaj konkurs je čista zloupotreba i i manipulatorska prevara u političke i ratno huškačke  svrhe . Te je u skladu s tim i moja reakcija na mestu, što dakako ne odgovara prozvanima .


To ti misliš  da si Srbin, tvoja majka je lice zelenom maramom sakrivala i feredžom, a gaće nije nosila. Lice skrivala pi ... otkrivala . E zato ti sada Draskovićev saradniče pljuješ  Srbe , jer ti biološki nisi Srbin , trebala bi svetlosna godina da se proveri DNK svih stanovnika planete sa čijim se grlićem tvoje drage zelenomarame majke sa glavićem ( pivskim ) te joj narastao stomak kad te blentsvog zanela. A da se ložite na sve zeleno a najviše na zelene novčanice , to i američki doušnik Drašković  dokazuje jer je s krenuo s pameti i bulazni nadrogiran . Turci su progonili Hrišćane, silovali Jermenke , nabijali na  krstove, silovali srbske dečake , otimali ih srbskim majkama sa sisa i u sepetima odnosili , praveći od njih janičare , iste ove što sada najviše pljuju po Srbiji . A i ti nazovi mirovnjaci -  zapadnjaci palili su  crnačke kuće. Turci su od ljudskih srbskih lobanja napravili stravičnu i jezivu Ćele- Kulu . Ovi Muslimani iz Bosne nisu Srbi nego poturice . To su sve srbski očevi popravili , al se njima svideše zelene novcanice .  Ko tebi i tvojoj mami. Nisi ti Srbin nego Pravoslavacac koji je najverovatnije prešao u Islam . Genocida nije bilo , to tvoj prolupali gazda Drašković  i njegova starica Milogorka mogu da mačku  o rep ma . Književnost ne sme da se zloupotrebljava u političke i ratno huškačke svrhe i naziv ovog konkursa je sraman. Pa pogledajte ĆELE- KULU i recite ko je genocidan ? Turci su mušku decu od srbskih majki iz naručja otimali, silovali i od njih pravilio janičare . Bolje vam je da se kao mnogi Muslimani sa ovog područja , vratite svojim korenima Pravoslavnim ....Ne raspirujte versku i svaku drugu mržnju . Genocida nije bilo! GENOCIDA JE BILO ALI NAD  SRBIMA, ne pravite od miroljubivih Srba, ono što ste Vi , koji pišete komentare pod srbskim imenima, a radite za raspirivače rata . Pogledaj samo ĆELE - KULU  i uzidane srbske glave , onda reci ko je genocidan ? Pravite od Srbije žrtve , velikomučenice miroljubive ono što nije, da bi prikrili svoje zlodela . A Muslimani sa ovog područja su poreklom Srbi , uftije im  jedu čvarke i slaninu bez problema, ali i marionete Zapada . Odrađuju prljave rabote . Čast izuzecima . Od muslimanskih književnika Iso Kalač  koga sam lično poznavala je bio legenda i gorostas književnosti i neko ko spada u ozbiljne pisce . On  vam romanom razobliči Istinu o Muhamedu , te je od strane šerijata  osuđen na smrtnu kaznu . Muslimani su ekstremi , naravno ne svi , ima tu časnih ljudi kojima nije do ratovanja . A ovi drugi su čistokrvne vehabije ..............................  itd

Pripremila : S. J .

















  • Izvor
  • http://konkursiregiona.net/za-najbolju-pjesmu-na-temu-genocida-u-srebrenici/


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Globalni gigant Glovo napušta BiH, a domaća aplikacija Ordera preuzima tržište dostave hrane. Restorani i kupci masovno prelaze na pouzdano domaće rješenje — koje svoju mrežu već širi i...


Poslanici bloka su, kako se navodi, izabrali Qwant, koji je ranije bio u vlasništvu Axel Springer-a, kako bi smanjili digitalnu zavisnost od SAD....

Samo 38 odsto ispitanika veruje da Moskva predstavlja vojnu pretnju, u poređenju sa 52 odsto prošlog septembra, navodi Bild....


Niko od odgovornih za napad na školu u Starobeljsku neće biti pomilovan, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova...

Izveštaj dolazi u trenutku sve većih američkih ratnih troškova, iscrpljenih zaliha raketa i nespremnosti saveznika da se uključe....


Džon Retklif je, kako se navodi, rekao da američki predsednik očekuje „temeljne promene“ od Havane....


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA