Početna stranica > Novosti

Viki Miljković: Moja kuma Ceca je najveća na estradi

Viki Miljković: Moja kuma Ceca je najveća na estradi
03.07.2013. god.
Ushićenje Nisam prihvatala nastupe na dan kad ona peva na Ušću. Naježila sam se kad sam videla broj ljudi i atmosferu koja je vladala.

Violeta Viki Miljković, iako je trenutno jedna od najpopularnijih pevačica urbane folk muzike, ne krije da peva na romskim svadbama.

 
U razgovoru za Kurir rođena Nišlijka otkriva da nije lako danas biti pevač u Srbiji i da mora mnogo više da nastupa da bi zaradila približno onoliko koliko pre nekoliko godina. Podelila je s nama i svoje oduševljenje spektaklom koji je na Ušću napravila njena kuma Ceca.
 
- Nisam prihvatala nastupe 28. juna. Zaista sam uživala jer je sve bilo fantastično i Ceca je dokazala da je neprikosnovena na estradi. Naježila sam se kad sam videla broj ljudi koji je došao i atmosferu koja je vladala. Nažalost, nisam mogla da ostanem do kraja zato što sam morala u Lisović, gde sam pevala Farmerima na žurci.
 
Mnogo pevaš po inostranstvu... Koji su nastupi najbolji?
- Iako u poslednjih 13 godina snimam gotovo samo moderne pesme, svojevremeno sam na svoje albume uvrstila i nekoliko numera koje su veoma tražene na veseljima. Ljudi vole da čuju moje hitovi poput „Godine“ i „Crno na belo“. Moram da kažem da su romske svadbe u Evropi veoma bogate i glamuroznije nego što se očekuje. Kad prepričavam koliko vrsta hrane se tamo posluži i na koji način, ljudi ostanu u šoku. Reći ću samo da često na jednom takvom veselju budete posluženi najboljom japanskom, kineskom, italijanskom i meksičkom kuhinjom, i to iz najboljih restorana Pariza, Rima i drugih metropola. Za muziku je zaduženo najčešće desetak pevača, kao i veliki broj instrumentalista. Oni zaista ne štede na svojim proslavama.
 
Da li se danas u Srbiji može živeti od pevanja?
- Može naravno, ali samo ukoliko se posvetiš tome i daš celog sebe. Danas se greške ne praštaju. Moraš dobro da odmeriš svaki potez. Nekad je bilo mnogo jednostavnije i lakše. To će vam svako reći. Pošto je zaista velika ekonomska kriza širom sveta, to se oseti i u našem poslu. Sad je potrebno više rada i truda da bi se postigla nekadašnja zarada.
 
Vlasnik si više nekretnina van zemlje. Kako si došla na ideju da novac ulažeš u nepokretnosti?
- Racionalna sam u životu. Volim da pretočim novac u nešto što je opipljivo, a to su pre svega nekretnine. Ipak, ne volim mnogo da pričam na tu temu niti da licitiram s nekim sumama. Sve što imam zaradila sam na najpošteniji način, isključivo pevanjem.


  • Izvor
  • Kurir


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Intervju sa Pavlom Bušujevim, rukovoditeljem Odeljenja za balkanska istraživanja Instituta za zemlje ZND...


U intervjuu za RGM.Žurnal, Pavel Bušujev, šef Odeljenja za balkanske studije Instituta zemalja ZND, govorio je o mentalitetu vlasti i naroda na Balkanu, o tome koje glasine ostaju puka...


Na pitanje urednika portala RuSerbia.com o dugoročnim posledicama NATO bombardovanja osiromašenim uranijumom u Srbiji i NATO bioloških laboratorija u Ukrajini i potrebi formalnog okrivljavanja SAD i NATO-a za nanošenje...


Na platnu promiču kadrovi oslobođenja Marijupolja, okružen sam publikom koja aplaudira i plače i razmišljam samo o jednom – saborcima kojih više nema, kaže povodom premijere dokumentarnog filma “Na...


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA