
EMISIJA JOVANA MEMEDOVIĆA O NAKURNJAKU IZAZVALA OŠTRE POLEMIKE ! IDEJA ZA MUŠKE PLETILJE SA VLASTI
EMISIJA JOVANA MEMEDOVICA O NAKURNJAKU IZAZVALA POLEMIKE!
IDEJA ZA MUŠKE PLETILJE SA VLASTI
Gledam ovu emisiju i primećujem da i Crven Banu nedostaje
nakurnjak, o čemu govori ova emisija. No, složićete se samnom da
pojedini političari jer su im genitalije često izložene hladnoći to
jest više su van gaća nego u gaćama, a posebno kad se dogovaraju o
ulasku Srbije u EU , tako da mogu da započnu sa štrikanjem
nakurnjakaka, jer zima će biti duga i žestoka , a mnogi od njih
jebeni, te da im ne bi ozebli vitalni organi od značaja za Srbiju, jer
sve zavisi od Kurca, koji se Srbima ne skida sa kur.... A i ovi
navalili sa pederbalom. Treba sve to izdrzati i sačuvati vitalne to
jest reproduktivne organe, da bi spermogrami bili što bolji. To jest
da bi kad dođe vreme Srbi im se najebali mile mamice i svih onih
koji su zainteresovani za oplodnju .....
Ova inspirativna emisija nateraće domaćice da im ,
lično autor emisije demonstrira korišćenje tog" zimskog"prezervativa,
obaveznog dela muške garderobe. To jest zimskih guma na klizavom terenu
evropskih puteva ! A možda ga pojedini glasnogovornici i podrže,
da ne bi ispali ko mudo kroz poderane gaće i izvisili na putevima EU .
Predlažem da Vlada Srbije hitno pozove muške pletilje i da se otvori
fabrika za štrikanje nakurnjaka, jer su nakurnjaci Srbiji preko potrebni .
U šta nas je uverilo i održavanje pederbala , kog su kao veoma značajan skup ,
obezbeđivali sa čak sedam hiljada policajaca. Koji ni sami nisu bili
svesni značaja iste , jer su pokušali da spreče Kobre vrlo napaljene ,
da se nadive evropskim pitonima .
A i pokazalo se u praksi da su genitalije naših političara izložene
hladnoći, vetrometini i promaji , posebno kad idu u posete Vašingtonu,
Briselu , Vatikanu itd,
te da im džemper nije neophodan, jer nemaju grbu kao narod, ali da su
im nakurnjaci i te kako potrebni, na klizavim evropskim putevima.
Prosto im to dođe kao zimska oprema, gume i lanci . A jebanje je tek počelo i
treba sačuvati međunožje i za sledeće dodovore što sam Kurcem, što
bez Kurca . A i radi orijentacije da bi narod znao ima li veliki vođa
bele bubrege ili uh nema, da nije sličajno žena to jest pič... od
čoveka .Nakurnjake bi trebalo da počnu sa nošenjem i pojedine
vladike- ekumenisti, u slučaju da im neko opsuje Boga, to jest uputi
:- psovku jeb.... li ti Boga, da skidajući nakurnjak, odgovore sa :
Pokazaću ja tebi tvog Boga! Pouka je sledeća , Vođa mora da sačuva
onu stvar ili menjač da bi narod znao u koju je brzinu ubacio ,vozi
li u rikverc naciju sa željom da ne ozebe, jer će još dugo da se
j....., ( ja to nisam
rekla) na evropejskim klizavim drumovima i sa osvajačkim bolesnim
umovima...., koji od svih jeba..... najviše uživaju u jeb.... u mozak:
A i da narod shvati da prazne priče vođa i horovođa nisu
samo sviranje Kurcu, već hod po žeravici i klizavom terenu ...Da se
zaustavi bela kuga i poradi na poboljšanju nataliteta .
A i da se zaustavi lažno iščuđavanje lažnih moralista koji se
ponašaju ko da ih je roda donela , navodno sablasnutih što se emisija
o nakurnjaku emitovala uoči slagalice , a pri tom zaboravljajući da se
održavanje pederbala spominjalo u udarnom terminu Dnevnika RTS . Digli
frku , oko jednog nakurnjaka ,
a celoj naciji pokazali snimak održavanja pederbala i nukurčenih pedera .
Slavica Jovanović
- Izvor
- https://www.youtube.com/watch?v=4FBP9xHOoQM
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Međunarodni olimpijski komitet saopštio je da je odluka „zasnovana na dokazima i stručnim procenama“...
Neverovatno finale u skoku uvis obeležilo je Svetsko prvenstvo u Tokiju, a srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju. Finale je dva puta prekidano zbog jake kiše, ali je...
„Kada smo dobili poziv iz Brazila da učestvujemo na Svetskom prvenstvu, jedino smo selektor i ja verovali da je to ostvarivo. Govorili su da smo ludi, da nećemo uspeti...
"Kada smo dobili poziv iz Brazila da učestvujemo na Svetskom prvenstvu, jedino smo selektor i ja verovali da je to ostvarivo. Govorili su da smo ludi, da nećemo uspeti...
"Kada smo dobili poziv iz Brazila da učestvujemo na Svetskom prvenstvu, jedino smo selektor i ja verovali da je to ostvarivo. Govorili su da smo ludi, da nećemo uspeti...
Na Atletskom stadionu u Kraljevu danas je održan prvi dan Prvenstva Srbije za seniore, uz učešće čak 260 takmičara iz cele zemlje. Publika je uživala u vrhu...
Ostale novosti iz rubrike »

.jpg)














