Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Ministarstvo pravde RF upozorilo strane medije na kršenje zakonodavstva
10.10.2017. god.
Rusko Ministarstvo pravde uputilo je pismo predstavnicima triju američkih redakcija koje rade na teritoriji Ruske Federacije, između ostalog i radiju „Slobodna Evropa“, o mogućem uvođenju ograničavajućih mera u okviru zakona o stranim agentima, kao odgovor na američki pritisak na ruske medije.
Kako se navodi u saopštenju Ministarstva, u pismu se skreće pažnja na nedopustivost kršenja ruskog zakonodavstva i upozorava na mogućnost uvođenja odgovarajućih ograničenja.
„Princip reciprociteta će se primenjivati i ubuduće, u zavisnosti od mera koje SAD budu primenjivale na račun ruskih medijskih kuća“, ističe se u saopštenju.
- Izvor
- / vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










