Početna stranica > Novosti

Ministarstvo pravde RF upozorilo strane medije na kršenje zakonodavstva

Ministarstvo pravde RF upozorilo strane medije na kršenje zakonodavstva
10.10.2017. god.


Rusko Ministarstvo pravde uputilo je pismo predstavnicima triju američkih redakcija koje rade na teritoriji Ruske Federacije, između ostalog i radiju „Slobodna Evropa“, o mogućem uvođenju ograničavajućih mera u okviru zakona o stranim agentima, kao odgovor na američki pritisak na ruske medije.

Kako se navodi u saopštenju Ministarstva, u pismu se skreće pažnja na nedopustivost kršenja ruskog zakonodavstva i upozorava na mogućnost uvođenja odgovarajućih ograničenja.

„Princip reciprociteta će se primenjivati i ubuduće, u zavisnosti od mera koje SAD budu primenjivale na račun ruskih medijskih kuća“, ističe se u saopštenju.



  • Izvor
  • / vostok.rs


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA