Početna stranica > Novosti

Rukometaši Srbije u trećoj grupi

Rukometaši Srbije u trećoj grupi
06.06.2010. god.

Rukometašice Srbije u preliminarnoj rundi Evropskog prvenstva u Danskoj i Norveškoj naći će se u grupi sa Danskom, Španijom i Rumunijom.

Preliminarna runda EP biće održana od 7. do 19. decembra 2010. godine u danskom Alborgu, a Srbija se nalazi u grupi “A”.

Izabranice selektora Duška Milića otvaraju takmičenje susretom sa domaćinom Danskom, sedmog decembra. Dan kasnije sastaju se sa Španijom, dok će u trećem kolu rivalke biti Rumunke.



  • Izvor
  • SRNA
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA