Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Rukometaši Srbije u trećoj grupi
06.06.2010. god.
Rukometašice Srbije u preliminarnoj rundi Evropskog prvenstva u Danskoj i Norveškoj naći će se u grupi sa Danskom, Španijom i Rumunijom.
Preliminarna runda EP biće održana od 7. do 19. decembra 2010. godine u danskom Alborgu, a Srbija se nalazi u grupi “A”.
Izabranice selektora Duška Milića otvaraju takmičenje susretom sa domaćinom Danskom, sedmog decembra. Dan kasnije sastaju se sa Španijom, dok će u trećem kolu rivalke biti Rumunke.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










