Početna stranica > Novosti

Islamabad besan na Vašington

27.11.2011. god.

Islamabad je ponovo izrazio protest u pogledu SAD zbog subotnjeg incidenta na avganistansko-pakistanskoj granici u kojem je poginulo 24 graničara. Šef MIP-a Pakistana Hina Rabani Har je izjavila u telefonskom razgovoru sa američkom državnom sekretarkom Hilari Klinton da je Islamabad užasnut ovim incidentom. Ranije su vlasti Pakistana blokirali maršrutu kojom se doprema deo robe za vojsku SAD i zabranili korišćenje aviobaze "Šamsi". Vašington je izrazio saučešće Islamabadu zbog pogibije ljudi i obećao da će istražiti slučaj. 



  • Izvor
  • Golos Rossii/ vostok.rs


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA