Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Islamabad besan na Vašington
27.11.2011. god.
Islamabad je ponovo izrazio protest u pogledu SAD zbog subotnjeg incidenta na avganistansko-pakistanskoj granici u kojem je poginulo 24 graničara. Šef MIP-a Pakistana Hina Rabani Har je izjavila u telefonskom razgovoru sa američkom državnom sekretarkom Hilari Klinton da je Islamabad užasnut ovim incidentom. Ranije su vlasti Pakistana blokirali maršrutu kojom se doprema deo robe za vojsku SAD i zabranili korišćenje aviobaze "Šamsi". Vašington je izrazio saučešće Islamabadu zbog pogibije ljudi i obećao da će istražiti slučaj.
- Izvor
- Golos Rossii/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »









