Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Iz manastira odnete dragocenosti i novac
24.12.2007. god.
Nepoznata lica provalila su u crkvu i konak manastira Dobrićevo, na obali Bilećkog jezera, oko 12 kilometara od Bileće prema Trebinju, i odnela novac i dragocenosti, potvrdio je danas Centar javne bezbednosti Trebinje.
Pljačka se dogodila juče u periodu od 10.30 i 17.30 časova kada u manastiru nije bilo nikoga. Za sada nepoznati provalnici odneli su predmete od zlata i srebra neprocenjive vrednosti, a nije još saopšteno ni o kom iznosu novca je reč, što će se znati tek nakon detaljnog proveravanja i ispitivanja.
Policija je još u manastiru, a više detalja nije mogao da saopšti ni iguman manastira Simeon Biberdžić, jer se nastavlja rad na rasvetljavanju te nesvakidašnje teške krađe.
- Izvor
- Blic
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










