Početna stranica > Novosti

Kinezi kupuju američke gradove

Kinezi kupuju američke gradove
26.06.2012. god.

SAD su, u ovom trenutku dužne Kini više od jednog biliona dolara. Imajući ogroman pozitivni trgovinski deficit sa SAD, Kina je postala neverovatno bogata država, i Kinezi su velikom brzinom počeli da kupuju nekretnine po Sjedinjenim Državama.

Sve ide ka tome da će čitavi američki gradovi, u bliskoj budućnosti, preći u ruke Kineza. Jedna od "zarobljenih" naseobina je postao Toledo (Ohajo), gde se imovina, zbog teške ekonomske situacije i velike nezaposlenosti, može kupiti za samo nekoliko dolara. Kinezi ne propuštaju ovakve prilike.



  • Izvor
  • Golos Rossii, © Kollaž: «Golos Rossii»/ vostok.rs


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA