Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Banjaluka - let za Tivat od 16. jula
07.07.2008. god.
BANJALUKA, 7. JULA (SRNA) - Direktna avionska linija iz Banjaluke ka Tivtu trebalo bi da bude zvanično otvorena 16. jula, a povratne karte sa svim taksama koštale bi oko 190 evra, rekao je danas Srni direktor Aerodroma "Banjaluka" Velimir Bobić.
On je pojasnio da bi to bila "austrodžetova linija", srijedom, petkom i nedjeljom na relaciji Salcburg - Banjaluka - Tivat.
"Prema prvobitnom planu, linija Beograd - Pula trebalo je da ide linijom Beograd - Banjaluka - Pula, što bi za nas u RS značilo mnogo. Zbog petlje slobode u vazduhoplovstvu, vazduhoplovne vlasti Hrvatske nisu dozvolile da se ta linija obavlja nego da ide direktno Beograd - Pula", rekao je Bobić.
On je dodao da građani RS, zahvaljujući direktnoj avioliniji za Beograd i sada mogu avionom putovati do Tivta, ali i druga odredišta širom svijeta.
Direktor Aerodroma "Banjaluka" podsjetio je da linija za Beograd ide ponedjeljkom, utorkom, petkom i subotom, odnosno iz Beograda nedjeljom, ponedjeljkom, četvrtkom i petkom, te da povratna karta košta oko 230 KM.
On je dodao da su letovi za Salcburg srijedom, petkom i nedeljom, a za Cirih srijedom i subotom.
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










