Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Egipćanka rodila sedmorke!
17.08.2008. god.
ALEKSANDRIJA - Šef bolnice u Aleksandriji saopštio je u subotu da su u toj bolnici rođene sedmorke, četiri dječaka i tri djevojčice.
Šef egipatske bolnice el-Shatbi rekao je kako je 27-godišnja Ghazala Khamis rodila sedmorke te da je njeno stanje stabilno, iako joj je bila potrebna transfuzija krvi tokom carskoga reza prilikom kojeg su rođena njezina djeca.
Darwish je potvrdio kako se novorođenčad trenutno nalaze u inkubatoru jer su rođeni prerano. Djeca su smještena u četiri različite bolnice.
Khamis je sada majka desetero djece budući da kod kuće već ima tri djevojčice, javile su agencije.
- Izvor
- SRNA
- Pincom
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










