Barak Obama izjavio da voli Ameriku i njene stanovnike, čak i one koji su idioti
Predsednik SAD Barak Obama, obraćajući se preko radija američkom narodu, izjavio je da voli Ameriku i njene građane, čak one koji su “idioti”.
Kako saopštavaju RIA Novosti pozivajući se na list Njujorker, predsednik Obama je u programu radija izjavio da voli Ameriku, „čak i njene idiote“.
„Ameriku naseljavaju svi tipovi ljudi: mladi i stari, slabi i jaki, pametni i glupi. I kada se zaista glupi ljudi… ponašaju kao klovnovi, ja ću nastaviti da ih volim, jer su oni deo Amerike. Zapravo, njen veliki deo“, dodao je šef Bele kuće.
Pri tome, lider SAD je pozvao Amerikance „da zajedno rade za dobrobit Sjedinjenih Država“. On je takođe naglasio da ako to bude neophodno, „odbaciti u stranu razlike između ljudi, uključujući ponekad veliku razliku u inteligenciji, onda neka bude tako“.
- Izvor
- / vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











