Početna stranica > Novosti

Nasilni upad u prostorije SDS-a

Nasilni upad u prostorije SDS-a
18.01.2012. god.
Predsjednik Srpske demokratske stranke Mladen Bosić saopštio je danas novinarima u Brčkom da su jutros u klub te stranke u Parlamentranoj skupštini BiH u Sarajevu upala dva radnika Zajedničke službe u pokušaju da postave simbole BiH u prostorije koje koristiti isključivo koje koristi SDS.

Strnaka očekuje, naglasio je, detaljnu istragu o tom incidentu.

„Insistiraćemo na konkretnoj odgovornosti onih koji su to pokrenutli“, naglasio je Bosić.



  • Izvor
  • vijesti.RS
  • / www.vijesti.RS


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »