Slava Kliničkog centra Srbije
Njegovo Visokopreosveštenstvo Mitropolit crnogorsko-primirski G. Amfilohije služio je Svetu Arhijerejsku Liturgiju, 14. novembra 2007. godine, u kapeli Svetih Kozme i Damjana pri Kliničkom centru Srbije. Zaposleni u ovoj najvećoj nacionalnoj zdravstvenoj instituciji, kao i u ostalim medicinskim ustanovama u Srbiji, praznik Svetih vrača Kozme i Damjana proslavljaju kao svoju slavu.
Posle Svete Liturgije, u prostorijama Upravne zgrade Kliničkog centra Srbije, Mitropolit G. Amfilohije prelomio je slavski kolač sa domaćinima. Mitropolit je u kraćoj besedi poželeo srećnu slavu zaposlenima u Kliničkom centru kao i svim radnicima u zdravstvu u Srbiji. Svečanosti su prisustvovali Prof. dr Tomica Milosavljević, ministar zdravlja Repbulike Srbije, Svetlana Vukajlović, direktor RZZO, Prof. dr Vojko Đukić, direktor Kliničkog centra Srbije, Slobodan Petrović, predsednik Upravnog odbora Kliničkog centra Srbije, Prof. dr Bogdan Đuričić, dekan Medicinskog fakulteta u Beogradu, direktori Instituta i Klinika Kliničkog centra Srbije, zvanice i zaposleni.
- Izvor
- SPC
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











