Dve osobe počinile samospaljivanje u Italiji
Dva stanovnika Italije su 29. marta izvršile pokušaj samoubistva putem samožrtvovanja. 58-godišnji građevinski radnik iz Bolonje je poslao pismo o namerama da počini samoubistvo svojoj ženi, prijateljima iz poreskog odeljenja, a zatim se polio benzinom i zapalio. Za njegov život se lekari bore. Drugi incident se desio u Veroni, gde je pokušao samoubistvo 27- godišnji gastarbajter iz Maroka, pošto mu građevinsko preduzeće nekoliko meseci nije isplaćivalo platu. Marokanac se takođe uspeo spasiti. Dva pokušaja samožrtvovanja su istog dana izazvala veliku pometnju u Italiji, gde je odmah počela debata o izvodljivosti žestokih mera protiv izbegavanja poreza, uvedenog od strane sadašnjeg premijera, Marija Monti.
- Izvor
- Golos Rossii, foto: EPA/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











