apanski proizvođač automobila „Honda” omogućio je klijentima u Japanu korišćenje svog navigacionog sistema GPS (Global Positioning System) i - protiv krađe vozila. Radi se o sistemu koji vozačima obezbeđuje informacije o opasnostima od krađe u oblastima kroz koje prolaze. „Honda” će obezbeđivati te podatke zahvaljujući saradnji s japanskom policijom. Informacije su dostupne preko Interneta, ali se i direktno dostavljaju vožačima „Hondinih” vozila ukoliko poseduju radionavigacioni sistem u vozilu kompatibilan s platformom „Hondinih” navigacionih usluga „Internavi”, preneli su francuski mediji.
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...