Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Dep poljubio Kimela u toku šoua
03.07.2013. god.
Glumac se voditelju Džimiju Kimelu u njegovom šouu na komplimentima zahvalio poljupcima. Nakon što ga je poljubio u obraz, šokirao ga je poljupcem u usta!
Džoni Dep (50) poljubio je tri puta voditelja Džimija Kimela tokom gostovanja u njegovom tok šou u ponedeljak večer. Glumac je u emisiju stigao zbog promocije svog novog filma "The Lone Ranger", ali stvari su izmakle kontroli kada je Kimel komentarisao kako glumca ispred studija čeka gomila žena ne bi li ga videla.
- Budimo iskreni, imaš jako lijepo lice - rekao mu je Kimel. Glumac se u tom trenutku zaletio prema njemu i poljubio ga u obraz i potom u usta.
- Sada ne znam gde sam stao - rekao je Kimel u šoku na što ga je glumac poljubio još jednom za kraj.
- Više sam poljubaca dobio večeras nego u srednjoj školi - našalio se Kimel.
Glumac je tokom intervjua progovorio o svojim prvim danima u Los Anđelesu nakon što se preselio u grad kako bi postao muzičar. Iako je sada bogat, priznao je da je svojevremeno bio izbačen iz stana u Los Anđelesu.
- Postoji nekoliko razloga. Kao prvo, mislim da im se nisam sviđao, a nisam ni mogao platiti stanarinu - rekao je Dep, koji se sada zabavlja sa kolegicom Amber Heard (27).
Dep je u utorak u TV šou "This Morning2 progovorio o kraju 14-godišnje veze s Vanesom Paradi s kojom ima dvoje dece, ćerku Lili Rouz (14) i sina Džeka (11). Izjavio je da su glumica i on bili veoma iskreni prema deci kada je u pitanju bilo njihovo razdvajanje.
- Kada imate decu, nema mesta za laži, za ništa drugo osim istine. Sve ostalo je loš primer - zaključio je Dep.
- Izvor
- Alo!
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











