Početna stranica > Novosti

U grčkoj pošti se zapalilo pismo sa bombom

U grčkoj pošti se zapalilo pismo sa bombom
04.07.2013. god.


U centru za razvrstavanje pošte u Grčkoj zapalilo se pismo sa bombom namenjeno bivšem šefu grčke policije. Pismo se zapalilo kada je palo na pod. Požarna signalizacija se odmah uključila. Policija, koja je stigla na lice mesta, deaktivirala je eksplozivnu napravu.

Prema informacijama iz policije, pismo su poslali radikali iz italijanske „Neformalne anarhističke federacije“. Na taj način ova organizacija je htela da pruži podršku grčkim anarhistima, koji su slali evropskim funkcionerima, kao i ambasadama bombe u kovertima.



  • Izvor
  • Glas Rusije, foto: SXC.hu/ vostok.rs


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA