Švedska ministarka odbrane očekuje razvoj saradnje sa Rusijom
Švedska ministarka odbrane Karin Enstrem nada se razvoju saradnje sa Rusijom u uklanjanju vanrednih kriznih situacija, kao i u vojnoj sferi, rekla je ona danas u Moskvi tokom razgovora sa ministrom odbrane RF generalom Sergejem Šojguom.
Enstrem se takođe zahvalila Šojguu na konferenciji o evropskoj bezbednosti, koju je u maju u Moskvi organizovalo Rusko ministarstvo odbrane. Baš tokom ove konferencije – istakla je ona – naglašen je značaj transparentnosti u oblasti odbrane. Nadam se da ćemo biti u stanju da nastavimo efikasni, produktivnin dijalog o nizu tema, koje predstavljaju naš zajednički interes.
- Izvor
- Glas Rusije, foto: EPA/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











