U udesu autobusa u Španiji poginulo devetoro ljudi
U udesu prigradskog autobusa u centralnom delu Španije danas je poginulo najmanje devetoro ljudi, a oko dvadeset putnika je povređeno. U lokalnoj bolnici su izjavili da se petoro povređenih nalazi u teškom stanju. Ne postoji opasnost po život ostalih povređenih.
Prema informacijama iz policije, autobus je iz za sada nepoznatih razloga sleteo u jarak i prevrnuo se na stranu. Zbog oštećenja vozila putnici su bili blokirani, pa su ih izvlačili pomoću specijalne opreme.
Uzrok nesreće bi mogla biti i činjenica da je autobus bio neravnomerno opterećen, jer su skoro svi putnici sedeli desno od centralnog prolaza.
- Izvor
- Glas Rusije, foto: EPA/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











