Timošenkova se sastala sa ambasadorima SAD i EU i dobila poziv za sastanak sa Eštonovom
Bivši premijer Ukrajine, Julija Timošenko sastala se sa ambasadorom SAD, Džefrijem Pajetom i šefom delegacije EU, Janom Tadeušem Tombinskom koji joj je predao pozivnicu za sastanak sa šefom evropske diplomatije Ketrin Ešton, saopštava sajt stranke ''Batkivšin''.
Strane su analizirale situaciju i razmenile mišljenja o mogućem prevazilaženju krize u kojoj se nalazi zemlja. Oni su se složili da je jedan od najvažnijih prioriteta – ''očuvanje integriteta Ukrajine i privođenje pravdi svih onih koji su davali krivična narađenja koja su dovela do smrti velikog broja Ukrajinaca''.
- Izvor
- Glas Rusije, © Kollaž: «Golos Rossii»/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »










