Alek Boldvin se oprostio od javnog života zbog svađe sa gejem
Alek Boldvin planira da se povuče iz javnog života i ode iz Njujorka. Kao razlog Boldvin navodi optužbe za homofobiju, koje mu se pripisuju od 2013.godine. Skandal je izbio kada je glumac jednog paparaca u svađi nazvao «faggot», što na engleskom jeziku ima pogrdno značenje i ukazuje na netradicionalnu seksualnu orijentaciju.
Bolvdvin piše da je na njega krenula medijska hajka, mada izraz nije bio vezan za seksualnu orijentaciju paparaca. Glumac je raskinuo nekoliko ugovora za film i pozorište, a kanal MSNBC je ukinuo njegov šou program.
Boldvin je izjavio da je umoran od svega i da više ne namerava da komunicira sa novinarima.
- Izvor
- Glas Rusije, foto: EPA/ vostok.rs
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











