Почетна страница > Новости

Ко виси на Фејсу?

Ко виси на Фејсу?
01.09.2010. год.
Нарциси и они који нису задовољни собом
Интернет друштвене мреже су корисне пошто повезују људе, али научници кажу да оне такође могу да буду лоше за оне који се могу описати као нарциси.

“Истраживање је показало да они који су имали ниже самопоуздање и нарцизам не само да троше више времена на Facebooku, него су такође склонији поређењу са другим корисницима. Они који су имали здравији однос према себи и другима су проводили мање времена на мрежама и нису се бавили изгледом других”, каже професорка психологије Сораjа Мехдизадех са универзитета York.


  • Извор
  • Domino Magazin
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...



Остале новости из рубрике »