Српска напредна странка (СНС) је шокирана демонстрацијом силе од стране Министарства унутрашњих послова Републике Српске, која је у суботу навече у клубу „Black&White“ у Градишци без икаквог повода брутално премлатила десетине гостију тог клуба.
-Овом приликом желимо нагласити да је једини разлог што ми у Српској напредној странци нисмо реаговали још јуче, наше очекивање да се поводом овог немилог догађаја огласи и грађанима извини Министарство унутрашњих послова Републике Српске-саопштено је из СНС-а.
СНС поставља питање Министарству унутрашњих послова какве ће посљедице по грађане Српске бити када се полиција почне бавити својим послом, односно када се почне суочавати са распрострањеним криминалом и корупцијом, уколико је једини исход „рутинске полицијске акције“ десетине повријеђених грађана Српске.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »