Почетна страница > Новости

МУП РС демонстрира силу у Градишци

МУП РС демонстрира силу у Градишци
06.09.2010. год.
Српска напредна странка (СНС) је шокирана демонстрацијом силе од стране Министарства унутрашњих послова Републике Српске, која је у суботу навече у клубу „Black&White“ у Градишци без икаквог повода брутално премлатила десетине гостију тог клуба.

-Овом приликом желимо нагласити да је једини разлог што ми у Српској напредној странци нисмо реаговали још јуче, наше очекивање да се поводом овог немилог догађаја огласи и грађанима извини Министарство унутрашњих послова Републике Српске-саопштено је из СНС-а.

СНС поставља питање Министарству унутрашњих послова какве ће посљедице по грађане Српске бити када се полиција почне бавити својим послом, односно када се почне суочавати са распрострањеним криминалом и корупцијом, уколико је једини исход „рутинске полицијске акције“ десетине повријеђених грађана Српске.
 


  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...



Остале новости из рубрике »