Захваљујући добрим односима коалиционих партнера Демокртског народног савеза /ДНС/ и Савеза независних социјалдемократа СНСД на локалном нивоу становници мјесне заједнице Пискавица могу да очекују нове инвестиције и инфраструктурне пројекте, поручено је са предизборног скупа ДНС-а у овој мјесној заједници.
Одборник ДНС-а у Скупштини града Бањалука Ненад Шибаревић рекао је да је и вечерашњи скуп и Пискавици заправо прослава завршених пројеката и радова на инфраструктури мјесне заједнице из претходног периода и нјајава нових послова.
"Требамо се окренути запошљавању људи, али нећемо ништа обећавати, једноставно морамо разговарати и заједнички тражити рјешења", рекао је Шибаревић.
Он је нагласио да се успјешни пројекти са локалног нивоа могу пренијети и на ниво РС, те да ДНС очекује освајање десет мадата у народној скупштини РС.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »