Почетна страница > Новости

Руски бајкери ће први пут учествовати на ауто-релију «Пут свиле»

11.09.2010. год.

Екипа руских бајкера учествоваће на међународном ауто-релију серије Дакар «Пут свиле», који почиње у суботу у Санкт-Петербургу. Како је ИТАР-ТАС саопштио у организационом комитету такмичења, су изашли у сусрет жељама Руса и сад ће «мото»-индекс бити додат у категорију «рејд» ауто-релија. Бајкерима се придружила и група каскадера, који ће наступити на старту, финишу и свим станицама аутотрке. У њој ће учествовати 250 возила из 35 земаља, укључујући и камионе, авионе и хеликоптере службе за пратњу. Савладавши 4 хиљаде километара спортисти ће 18. септембра финиширати у престоници будуће зимске Олимпијаде-2014. - у црноморском граду-летовалишту Сочију. (Аитова) ТАС



  • Извор
  • Глас Русије/ vostok.rs
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...



Остале новости из рубрике »