Славица Лукић и Мирослав Миловановић, кандидати СНСД-а за посланике у Народној скупштини Републике Српске (РС), поручили су вечерас мјештанима Голог Брда, код Бијељине, да ће се залагати за помоћ сваком грађанину како у запошљавању, тако и у рјешавању круцијалних проблема пољопривредних произвођача.
Они су поручили да грађани могу вјеровати овој странци која је препознатљива по четврогодишњим резултатима.
"Борићу се за правну државу и побољшање запошљавања, а бирачи морају знати да их нећемо изневјерити као што нисмо ни у претходном периоду", поручила је правник Славица Лукић.
Мирослав Миловановић, који је доктор ветерине, рекао је да је добро упознат са проблемима са којима се суочавају пољопривредни произвођачи, и истакао да је Влада РС учинила много позитивних ствари које је понудила посредством пројеката у претходном периоду.
Лукићева и Миловановић су се након посјете неколико домаћинстава у овом селу упозанали и са њиховим проблемима, посебно о потреби асфалтирања пута који би повезивао село са градом.
"Све што смо сазнали вечерас овдје пренијећемо Општинском одбору СНСД-а и тамо гдје ми можемо помоћи као кандидати и чланови овог одбора то ћемо и учинити", рекла је Лукићева, додајући да је СНСД до сада посјетио више од пола мјесних заједница у Семберији да би се упознао са мјештанима и њиховим проблемима у реализацији различитих инфраструктурних пројеката, али и да би им помогао у даљем раду.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »