Огњен Тадић, кандидат Коалиције "Заједно за Српску" за предсједника Републике Српске (РС), рекао је да ова коалиција намјерава да РС креира по моделу праведне слободне, демократске, правне, економски и социјално одрживе државе, гдје ће се поштовати воља народа.
Тадић је на предизборном скупу СДС-а у Лопарама рекао да му је циљ да заједно с тимом људи реализује политику равномјерног развоја РС, запошљавања и напретка РС.
Он је навео да је СДС сада "највећа странка у РС", јер је воде Младен Босић и људи који су часни и поштени и за чије име се не веже ниједна афера.
Предсједник СДС-а Младен Босић критиковао је актуелну власт и додао да ће се након избора догодити промјене.
"Морамо се пробудити 3. октобра и гласати за СДС и кандидате коалиције Заједно за Српску", поручио је Босић.
На предизборном митингу СДС-а у Лопарама представљени су кандидати за Народну скупштину РС и Парламентарну скупштиу БиХ из Изборне јединице четири.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »