Кошаркаши Игокее су завршили турнеју по Србији са три пораза, али су за противнике имали најбоље тимове из Србије, што је јако добро послужило за уигравање екипе пред наступајуће обавезе у НЛГ Лиги. ФМП је синоћ био бољи од Игокее са 90:85.
Планирани припремни меч са екипом Цедевите, је отказан, тако да ће кошаркаши Игокее наредну припремну утакмицу одиграти 25.9.2010. године, у Славонском Броду са екипом Свјетлости.
Донешена је одлука да се улазнице за пријатељски меч са Панатинаикосом, који ће се играти 6.10.2010. године у Спортској дворани у Лакташима, подијеле заинтересованим љубитељима кошарке. Биће штампано око четири хиљаде карата, а детаље око подјеле карата ћемо објавити накнадно.