Савез независних социјалдемократа (СНСД) ће се залагати да континуирано улагање у инфраструктурне пројекте на подручју општине Бијељина буде настављено, рекла је кандидат СНСД-а за Народну скупштину РС са подручја бијељинске регије Бранка Гаврић.
"У инфраструктурне пројекте на подручју општине Бијељина, посебно оне који умногоме побољшавају квалитет живота грађана, Влада Републике Српске је континуирано улагала. Надамо се да ће мјештани на предстојећим изборима то знати да цијене", рекла је Гаврићева у бијељинској мјесној заједници Дијелови, гдје је присуствовала отварању новоафалтираног пута и водоводне мреже.
Кандидат СНСД-а за посланика у Народној скупштини РС Предраг Вујић рекао је да је у овој мјесној заједници прије двије године отворено око 500 метара асфалтног пута, а данас нових 520 метара, те 300 метара водоводне мреже.
"Раније инвестирање у ову мјесту заједницу показује да помоћ од Владе РС не долази само када су избори", рекао је Вујић.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »