Мушка одбојкашка репрезентација Србије поражена је у трећем колу Ф групе Светског првенства у Италији од селекције Пољске, актуелног европског шампиона, са 3:1 (25:19, 25: 18, 21:25, 25:23). Српска селекција се сели у Милано где ће јој противници бити Мексико и Куба. Иако поражена Србија иде даље и у наредниом делу такмичења се креће од нуле. Овим поразом Србија је избегла наредну фазу такмичења у тежој групи.
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...