Социјалистичка партија ће и након избора, као и до сада, водити одговорну политику која подразумијева заштиту и јачање Републике Српске, рекао је данас у Лопарама носилац листе ове странке за Народну скупштину РС Петар Ђокић.
"Нама треба јака и стабилна Српска, а то смо доказали учешћем у досадашњој власти", рекао је Ђокић на трибини Социјалистичке партије.
Он је истакао да је циљ Социјалистичке партије економски развој РС, још бољи квалитет живота, већа запосленост и социјална сигурност свих грађана.
На данашњој трибини представљени су кандидати Социјалистичке партије за Народну скупштину РС из Изборне јединице четири и кандидати за Представнички дом парламента БиХ из Изборне јединице два.
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...
Остале новости из рубрике »