Дечак напуштен у Доминиканској републици вратио се у Русију
01.10.2010. год.
Руски дечак Денис Хохраков кога су напустили родитељи који су га усвојили у Доминиканској републици, вратио се у Русију. У домовину га је вратио представник за права детета при председнику Павел Астахов. Наредне две недеље тинејџер ће провести у болници у карантину и на испитивању, рекао је Астахов. Он је оптужио руске старатељске органе за то што су фалсификовали докумена на сонову којих су га усвојили наркодилери.
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...