"То нешто мало љепоте у центру града је недовољно. Нису ријешене обале Врбаса, борци и инвалиди немају добра примања од опћине и не награђује се рађање, које ћемо ми форсирати", рекао је Стевандић.
Он је поновио да ће се залагати да се за свако рођено дијете даје 1.000 КМ, двије за друго, три за треће и пет хиљада за четврто дијете, што ће бити, како наводи, револуционаран искорак у Бања Луцу која ће постати град пријатељ дјеце.
Наводи и да је ова странка сигурна у своју побједу у Бањој Луци, док се остале могу накмичити за друго и треће мјесто.
Носилац листе СДС-а за Скупштину града Ђорђе Умићевић каже је да је ова странка отворена за своје бираче и спремна на сарадњу, те да ова кампања иде њој у прилог.
Он је изразио задовољство што кандидати могу да разговарају са грађанима и представе им свој програм.
„То показује да смо ми отворени и спремни на сарадњу и нас грађани разумију, због чега нам ова кампања и иде у прилог", казао је Умићевић.
Кандидати СДС-а дијелили су данас на свом штанду на Тргу Крајине у Бања Луци промотивни материјал и представљали предизборни програм у непосредном разговору са грађанима.
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...