Израелски званичник изјављује да земља нема ништа заједничко са филмом „Невиност муслимана“
13.09.2012. год.
Представник министарства спољних послова Израела Игал Палмор је нагласио да Израел није одговоран за снимање филма „Невиност муслимана“. „О редитељу не постоје подаци. У овом моменту нико не може рећи да је држављанин Израела“, - изјавио је Палмор. „Он није снимио филм за нас, не сарађује са нама или са неким израелским институцијама.“ - додао је представник израелског спољнополитичког ресора. Раније се у медијима појавила информација да је филм снимио Американац израелског порекла.
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...