Отварајући једнодневно такмичење, вршилац дужности градоначелника Добоја Обрен Петровић рекао је да је овај град препознатљив по традиционалном одржавању седам међународних спортских такмичења.
"Вишегодишње одржавање овог међународног такмичења указује да наши спортски радници стручно раде, а клубови, уз помоћ града Добоја, постижу веома добре резултате. Примјер је Теквондо клуб 'Добој', чије чланове красе, не само пехари и медаље, већ упорност, самоконтрола и несаломив дух", рекао је Петровић.
Предсједник Теквондо клуба "Добој" Далибор Ковачевић уручио је вршиоцу дужности градоначелника Добоја захвалницу за помоћ овом клубу и одржавању такмичења. Захвалницу је добио и Срђан Тодоровић, за организацију такмичења.
Учесници Седмог појединачног теквондо првенство југоисточне Европе "Добој опен 2012" су клубови из Републике Српске, Федерације БиХ, Србије, Словеније, Хрватске, Македоније, Аустрије и Мађарске.
Генерални покровитељ Теквондо турнира "Добој опен 2012" је Министарство за поридицу, омладину и спорт Републике Српске и град Добој, а организатор и домаћин је Теквондо клуб "Добој".
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...