Три особе погинуле у нападу америчке беспилотне летелице у Пакистану
23.09.2012. год.
Приликом напада америчке беспилотне летелице у пакистанској провинцији Северни Вазиристан, погинуло је најмање троје осумњичених милитаната, саопштио је представник пакистанске обавештајне службе. Летелица је испалила два пројектила на возило у покрету, у близини границе са Авганистаном.
Северна Вазиристан је познат као упориште талибана и припадника "Ал-Каиде".
САД наставља да користи беспилотне летилице у Пакистану, упркос противљењу пакистанских власти.
Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...