Почетна страница > Новости

Жртве "Џокера" поднеле тужбу против биоскопа

Жртве
23.09.2012. год.

Амерички грађани, рањени од стране Џејмса Холмс у граду Аурори, прилоком његовог понављања "подвига" јунака филма о Бетмену, поднели су тужбу против власника биоскопа - компаније Cinemark USA. Три жртве су оптужиле власнике биоскопа за несавесност и небезбеђење сигурности гледалаца у биоскопу.

Јула 20. ове године, 24-годишњи Холмс је отворио ватру на публику у биоскопу у америчкој држави Колорадо, на премијери новог филма о Бетмену. Том прилоком је 12 особа погинуло, а повређено на десетине.



  • Извор
  • Голос России/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...



Остале новости из рубрике »