Почетна страница > Новости

ПОЧЕО ПРВИ ОМЛАДИНСКИ ФУТСАЛ ТУРНИР

ПОЧЕО ПРВИ ОМЛАДИНСКИ ФУТСАЛ ТУРНИР
29.09.2012. год.
ЧЕЛИНАЦ, 29. СЕПТЕМБРА /СРНА/ - у Челинцу је почео Први међународни омладински футсал куп на којем учествује шест екипа из Македоније, Србије, Хрватске и БиХ.

Турнир су отворили представник Министарства спорта и омладине Републике Српске Оливер Гачић и начелник општине Челинац Момчило Зељковић, који су истакли да је ријеч о значајној спортској и друштвеној манифестацији, чији циљ није само борба за регионални примат у малом фудбалу, већ и зближавање младих из региона.

Предсједник Организационог одбора турнира Жељко Дубравац рекао је да ово само један корак ка стандардизацији турнира од стране УЕФА.

Колико је овај турнир битан, каже Дубравац, то потврђује и чињеница да се одржава под покровитељством фудбалских савеза БиХ и Републике Српске, Министарства породице, омладине и спорта Српске и општине Челинац.

На турниру наступају клубови малог фудбала "Угљевик" из Угљевика, "ОВБ Алфинанц" из Загреба, "Биџо" из Куманова, "КМФ" из Челинца, "Тврђава" из Новог Сада и "Стари град" из Мостара.



  • Извор
  • vijesti.RS
  • / www.vijesti.RS


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Јуче одржани избори на Косову и Метохији донели су и нову политичку реалност. Досадашњи функционери и странке су доживели потпуни дебакл, а опозиција на велика врата ушла у "мејнстрим"...



Остале новости из рубрике »